TAMERLANALENA ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ КЛІП НА СВІЙ ХІТ “СВЯТАЯ ВОДА”

   Популярний український дует TamerlanAlena випустили кліп на свій новий хіт «Святая вода». Цього разу артисти, які є авторами сингла, виступили в відео в ролі оповідачів. Вийшов короткометражний фільм, у якому показано три сюжетні лінії життєвих злетів і падінь, знайомі кожному з нас.  

   “Бувають моменти, коли всі проблеми накопичуються разом, і життя підставляє нам підніжки - розповів дует TamerlanAlena. - Після таких падінь, обов’язково відбувається той самий магічний момент оновлення та перезавантаження, і ми з новими силами продовжуємо підкорювати свої цілі та вершини, підіймаємося та йдемо далі”.  

   Назва роботи “Святая вода” повністю уособлює події у кліпі - під час зйомок на TamerlanAlena було вилито понад 200 літрів води з розпилювача, конструкцію для якого команда створювала спеціально в студії. 

   “Вода, будь це сльоза чи дощ, є символом очищення. Святою водою ми, нібито змиваємо все навантаження і негатив, трансформуючи їх в позитивний результат. Усі проблеми на роботі, у творчості або в стосунках налагоджуються, і ми готові до нових звершень” - додав дует.

   Свіжий кліп дуету на авторську композицію “Святая вода” знімався у двох містах-мільйонниках України - Києві та Харкові. Режисером відеороботи став Олексій Островий, а ідея народилася у пари під час відпочинку в Дубай. Спеціально для кліпу була запрошена художниця, яка в реальному часі малювала обкладинку треку на полотні, розміром 3 на 4 метри.  

   Кліп на пісню “Святая вода” вже доступний для перегляду на YouTube: