SKYUP ВІДНОВЛЮЄ ПОЛЬОТИ ЗА НАПРЯМКОМ КИЇВ – ЄРЕВАН – КИЇВ

   Авіакомпанія SkyUp відновлює польоти до Єревана, а перший рейс відбудеться вже сьогодні – 23 листопада 2020 року.

   Літак відправляється о 23:45, а повертається із Єревана завтра, 24 листопада 2020 року, о 05:30. Відновлення авіасполучення стало можливим, як тільки ми впевнились, що здійснення польотів в регіоні безпечне.

   Надалі з 1 грудня 2020 року рейси виконуватимуться двічі на тиждень: щовівторка та щоп’ятниці. Щоб зробити подорожі ще більш комфортними, ми встановили вильоти у зручний час:

   1.Виліт із Києва до Єревану о 14:05.

   2.Зворотний рейс із Єревана до Києва відправляється о 19:50.

   Квитки вже доступні на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero:

   1.Київ – Єреван від 2241 грн* без багажу.

   2.Єреван – Київ від 2397 грн* без багажу.

   Інформація для подорожуючих

   Відповідно до опублікованого МОЗ України переліку країн із високим рівнем захворюваності COVID-19 Вірменію віднесено до червоної категорії. Це означає, що всі, хто прибуває з цієї країни мають здати ПЛР-тест, а до надходження результатів залишатись на самоізоляції.

   В’їзд до Вірменії дозволено при дотриманні однієї з умов:

   1.надання сертифікату, що підтверджує негативний результат ПЛР-тестування COVID-19, отриманий не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону;

   2.проходження ПЛР-тестування в “пунктах відбору проб” в аеропорту прибуття (сплачується подорожуючими самостійно).

   Результати ПЛР-тесту надаються не пізніше 48 годин. До отримання негативного результату подорожуючі мають знаходитись на самоізоляції.

   Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і перебування в країні напередодні вильоту.