Що приховує нова пісня Поліни Дашкової "ЖОДНИХ АЛЕ"?

Українська співачка Поліна Дашкова випустила новий трек під назвою "ЖОДНИХ АЛЕ". Автором цієї проникливої пісні є відомий саундпродюсер Сир Сорока, який раніше співпрацював з такими відомими гуртами як LATEXFAUNA, Курган & Agregat та багатьма іншими артистами. Цікаво, що пісня була написана два роки тому, коли Поліні було 18 років. Лише зараз, відчувши справжній сенс цих слів, співачка вирішила випустити цей трек. Дорослішаючи та набираючись досвіду, Поліна відчула натхнення поділитися цією проникливою історією зі своїми слухачами.

Пісня "ЖОДНИХ АЛЕ" розповідає про відчуття любові та прихильності, які витримують будь-які випробування. «Коли вже не буде сирен, обійму і впадемо в едем» - пісня про майбутнє українських закоханих пар, які чекають на мирне життя.  Але треба дочекатись і  залишатися разом навіть у найважчі моменти життя, перемогти перешкоди у відносинах на шляху до щасливого майбутнього. Текст наповнений глибокими почуттями, які відображають силу кохання і підтримки.

Поліна Дашкова — молода українська співачка із Закарпатським корінням, яка з самого початку повномасштабного вторгнення активно бере участь у благодійних концертах, наближаючи нашу країну до перемоги. Поліна вже здобула визнання завдяки своїм хітам "Плакала Калина", "Хустинка", "Знаєш, мамо" та "Милому", а її дует з романтичним співаком Dima PROKOPOV "З тобою спокійно" й нині залишається в трендах української музики.

У 2023 році Поліна Дашкова стала фіналісткою проекту "Українська Пісня" та номінанткою премії МУЗВАР AWARDS 2023. Її талановите виконання та проникливі пісні підкорили серця мільйонів слухачів.

Не пропустіть новий хіт "ЖОДНИХ АЛЕ", який обіцяє стати ще однією дорогоцінною перлиною в репертуарі Поліни Дашкової. Почути живе ви конання нового синглу можна буде на фестивалі ATLAS WEEKEND 21-го липня.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист