Просто космос: раёк презентують «Лимузин на Луну»

Іггі Поп стверджував: у приспіві може бути не більше шести слів. Ну, максимум семи. Так от, якщо винести за дужки частки та прийменники – дует «Раёк», надія нової вітчизняної поп-сцени, план перевиконали! У їхньому новорічному синглу «Лимузин на Луну» всього п'ять слів на приспіві. Чарівна простота синті-попу: не ускладнюй там, де недоречно. Особливо якщо на носі Новий Рік, і хочеться просто свята, а не екзистенційних страждань.

«В животе моём бабочки-ножи радостно летают этой ночью», відкриває перший куплет фронт-герл Оксана Несененко – і одразу розставляє акценти. Пісня – про радість відчувати і передчувати нове і невідоме: коли в піднесено-тривожному настрої ти їдеш на вечірку, або відправляєш комусь повідомлення, або чекаєш на дзвінок. Їй вторить Павло, готовий «быть Face ID на твоём телефоне», тому що він «не помнит лиц других, твоего [лица] кроме».

Трек примітний тим, що в ньому звучить одразу два голоси учасників райка – Павло (бітмейкер) уперше заспівав разом із Оксаною (фронт-герл).

«Завжди наприкінці року за звичкою страждаю «підведенням підсумків», катуванням самооцінки, нюханням мандаринів та іншою рутиною, що тягне до дна. Але не цього разу! Цього разу я відмовляюся думати, що за кожне свято доводиться платити, і чарівний лімузин приїде за мною безкоштовно!», коментує Оксана Несененко.

««Лімузин» – він про райок, у тому сенсі що про (втрачений) земний рай закоханості, безсоння, радості, експериментів над собою. Все можливо, все вийде – настрій пісні. Замість ланоса приїде білий лімузин, викид дофаміну від кохання стане польотом на Місяць. Народилася швидко та безболісно. Окрім жартів – трек написано за 3 години 43 хвилини. Весь. Слова ми писали трохи довше. На цьому шлягері, до речі, вперше заспівав разом із Оксаною. Не було планів, але never say never», – розповідає Павло Слободянюк.

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции