Оля Полякова прокоментувала, чи підтримала б власних дітей у ЛГБТ-спільноті

Співачка Оля Полякова нещодавно зробила допис у соціальній мережі на підтримку Маршу Рівності та ЛГБТ-спільноти. Публікація викликала бурхливу реакцію серед інтернет-користувачів, тож артистка вирішила відповісти на деякі найпровокативніші коментарі фоловерів у прямому ефірі.

Свій ефір співачка іронічно назвала “Садом і Гоморра”, адже саме цей коментар найчастіше залишали під її дописом у соціальній мережі. Тому Полякова одразу внесла ясність щодо своєї позиції стосовно ЛГБТ-спільноти.

“Я підтримую такі речі від душі. Я за те, щоб люди мали вільний власний вибір. Дорослі люди повинні вирішувати, яке віросповідання мати, за яку партію голосувати, з ким жити, і що роботи”, - коментує Полякова. 

На слова підписників, що під час війни проводити Марші Рівності не доречно, артистка зазначила, що це був не парад, а мирна акція на підтримку необхідних законів про цивільне партнерство, а також про проблему булінгу та дискримінації.

Не залишила без уваги Полякова і коментар одного з фоловерів про те, як би вона сама відреагувала на рішення її дітей вступити в одностатеві стосунки

“Скажу: “Доця, будь щаслива, з ким ти вибрала, тому що я не можу тобі сказати, з ким тобі жити, якщо тобі подобаються жінки”. Що я можу відмовитися від своєї дитини? Мої діти зроблять вибір, і я його прийму, тому що я поважаю вибір кожної людини”, - говорить артистка.

Співачка пригадала історію, коли її молодша донька на деякий час уявила себе хлопцем. Тоді артистка теж із розумінням поставилася до цього.

“Моя Аліса в 9 років заявила, що вона хлопчик і її звати Валєра. Що я повела дитину до психлікарні? Ні! Я сказала: “Добре, якщо ти хочеш бути хлопцем, що тобі для цього треба?”. Вона сказала, купити їй чоловічі плавки, тато їх купив. Дитина два роки проплавала в них, потім знову почала ходити у сукнях. Чого вона так зробила? Тому що її ніхто не лякав. Валєра кудись подівся, тому що мама нормально прийняла. Дитина в такому віці починає усвідомлювати, хто вона, коли цей процес проходить, вона визначається. Головне її не чіпати”, - говорить зірка.

За словами Полякової, представники ЛГБТ-спільноти були у всі часи. До того ж сьогодні чимало їх на фронті захищають Україну. Артистка підкреслила, що рівність прав для всіх людей - це цивілізований вибір країни.

“Будьте толерантні і поважайте вибір кожного. Не так страшно демонструвати свій вибір, страшно, коли демонструють силу, яка може відібрати, розтрощити та знищити. Тому люди, любіть, поважайте один одного. Партнерство - це підтримка, любов, повага”, - закликала артистка.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист