ОЛЕГ ВИННИК ДАВ ПОРАДУ ЧОЛОВІКАМ, ЯКІ РЕВНУЮТЬ СВОЇХ ДРУЖИН ДО НЬОГО

   Також співак розповів як ставиться до того, що артисти йдуть в політику.

   Популярний співак Олег Винник прикрасив обкладинку відомого українського глянцю "Отдохни".

   У відвертому інтерв'ю артист поділився останніми новинами зі свого життя та відповів на актуальні питання. Зокрема, Олег Винник розповів, як ставиться до того, що артисти йдуть в політику. 

   "Років 10-15 тому для мене це було б шоком. А сьогодні все можливе. Та й чому б ні? Якщо людина може змінити нашу країну на краще, яка різниця, хто він - бізнесмен, політик, артист, лікар ? Головне, щоб він ніс відповідальність перед країною за свої дії, любив свою батьківщину і кожного громадянина, був готовий би віддати всього себе Україну. Я ставлюся до таких кроків не легковажно, тому в політиці участі не беру. Якщо туди йти, то не повинно бути за це соромно потім" - зазначив виконавець. 

   Крім того, музикант розповів, про що йому пишуть прихильниці.

   "Бувають записки пікантного змісту. А бувають і з критикою. Скажімо: "Олег, потрібно поміняти репертуар". Зрозуміло, що якщо авторка цієї записки мене вже 10 раз слухала на концертах, то їй хочеться чогось новенького. Але є ж ті, хто прийшов саме на "Ніно"!" - зізнався співак.

   Разом з тим, Винник не став заперечувати, що бувають випадки, коли чоловіки ревнують своїх жінок до нього.

   "Я живу для того, щоб дарувати зі сцени свою творчість і любов. Якби моя дівчина пішла на концерт улюбленого виконавця і повернулася б з хорошим настроєм, натхненна, я б радів, ще б і вечерю їй приготував. Це ж романтика, потім і ніч хороша. Навіщо до Винника-то ревнувати?"- порадив артист.

   Однак, за словами Олега, концертному директору артиста постійно телефонують його так звані "дружини".

   "Дайте моєму чоловікові Олегу трубку! Мені терміново потрібно вирішити з ним важливе питання!" - зазначив артист.