Офіційні правила «Бородач на кухні»

   Офіційні правила «Бородач на кухні»

   1.Організатори Акції «Бородач на кухні»

   1.1. Організаторами Акції «Бородач на кухні» (далі Акція) є радіостанція Наше Радіо Юридична адреса: (ПрАТ Наше Радіо), 04080, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а. та

   та Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП СІТІ» юридична адреса: 49054, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Сергія Подолинського, буд. 31Г, офіс 101, адреса для листування: 49054, м. Дніпро, а/с 3307

   2. Участь в Акції

   2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

   2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

   3. Тривалість Акції

   3.1. Період проведення Акції: з 21.11.2019 р. по 10.12.2019 р. включно.

   3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції Наше Радіо по всій мережі мовлення

   4. Порядок проведення Акції.

   4.1. Учасник має додзвонитися у прямий ефір.   

   4.2. Ведучий має чотири інгредієнти страви, які називає по черзі.

   4.3. Якщо учасник відгадує страву, яку пояснює ведучий отримує Подарунок, вказаний у п.6.1.

   5. Оприлюднення результатів Акції.

   5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «Наше Радіо» під час проведення Акції Рішення про усіх Переможців Акції озвучені у прямому ефірі, є остаточними і оскарженню не підлягають.

   6. Подарунки Акції.

   6.1. Подарунок Акції – три пляшки продукції Бренду Villa Krim.

   7. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

   7.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

   7.2. Організатор видає подарунки після закінчення поточного тижня розіграшів на наступному тижні. Подробиці оговорюються по телефону в особистій розмові.

   7.3. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

   7.4. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

   8. Інші умови.

   8.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «Наше Радіо», а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

   8.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

   8.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років.

   8.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

   8.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

   8.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

   8.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції «Бородач на кухні» і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі радіостанції «Наше Радіо» Радіо або на сайті http://radioclub.ua/radio/nashe/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі радіостанції Наше Радіо або на сайті http://radioclub.ua/radio/nashe/ всупереч встановленим Правилам.

   8.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://radioclub.ua/radio/nashe/ Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті

   8.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора  (044) 377-55-95.