NRJ Trend Maker: лови TOP 3 фотки дня із зіркового Іnstagram

   NK засвітила нові бікіні? Брітні Спірс знову поголила голову? Дантес оголив горішок на весь Інстаграм?

   Поки зірки підкорюють мережу кумедними світлинами, відео та флешмобами, ми розповімо тобі про найяскравіші з них! Що публікують твої кумири та про що говорить вся мережа - все це для тебе просто зараз.

   Лови свіженьку зіркову Інста-підбірку від NRJ!
   3. Дантес несподівано загубився в полі з гамаком  і порадував фанатів анонсом.

   Відомий український виконавець і телеведучий Володимир Дантес часто радує фанатів яскравими публікаціями про життя у своєму Instagram. Його пости в соцмережі зазвичай філософські і жартівливі, але в цілому дуже цікаві. А цього разу артист опублікував кумедне фото, а в підписі до нього анонсував новий хіт, який ми почуємо вже зовсім скоро!

   2. Оголена Надя Дорофєєва показала круту фотку на газоні.

    
    
    
   Посмотреть эту публикацию в Instagram

   Ой, а чего такая бледная , тебе бы подзагореть

   Публикация от nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) 10 Авг 2020 в 6:14 PDT

   Надя Дорофєєва розбурхала уяву фоловерів в Instagram відвертим фото. На ньому артистка позує оголеною, лежачи на газоні на подвір'ї свого будинку. Світлина вийшла пікантною.

   1.MELOVIN запустив флешмоб миру, який вже підтримало 25 країн світу.

   Популярний український співак MELOVIN неочікувано здивував своїм вчинком.

   Артист днями у своєму Instagram опублікував фото, на якому тримає плакат з написом The world needs peace ("Світу потрібен мир"). Саме цим закликом виконавець влаштував своєрідний світовий флешмоб Миру, оскільки повідомлення від нього почало розлітатися по всьому континенту та здобув підтримку у міжнародній спільноті.

   До цього флешмобу доєдналися користувачі соцмереж, а також артисти та відомі особистості.

   Посмотреть эту публикацию в Instagram

   #THEWORLDNEEDSPEACE Наблюдая за миром, за самим собой, за полной неосознанностью того, что говорят и делают люди здесь в социальных сетях, за пределами наших стен и домов! Каким контентом и продуктом накачивают нас блогеры, средства массовой информации и люди окружающие нас! ⠀ Как выгодно сталкивать лбами людей разной религии, гендерной принадлежности, ориентации, людей с разным цветом кожи, разными взглядами на жизнь. И все для выгоды больших голодных «монстров» которые уже не влазят в свои норы. ⠀ С каждым годом нас все больше и больше накачивают ядом! А мы этому только рады, громко аплодируем и восхищаемся! Получается, что мы такие же преступники и соучастники всего этого хаоса который каждый может лицезреть вокруг! Мы сами помогаем создавать этот хаос и сами же поглощаем его под различными предлогами! Тем самым, человеческая злость и агрессия берётся от отсутствия любви к СЕБЕ! Как и миллионы самых громких преступлений в день совершаются ежедневно людьми под прикрытием «Бога». ⠀ Воспитывайте любовь к себе! Чтобы уже завтра полюбить мир, который способен как много дать, так и отобрать всё, что когда-либо имел, признав тебя попросту профнепригодным! Присоединяйся к флешмобу прямо сейчас