НОВЕ ЗВУЧАННЯ ДІМИ КОЛЯДЕНКО – ПРЕМ’ЄРА «ТУМБАЛА Є»!

   Відомий український співак і шоумен Діма Коляденко потішив новим літнім хітом «ТУМБАЛА Є»! Автором слів і музики став Андрій Француз.

   Сингл «ТУМБАЛА Є» це нове звучання Діми Коляденка, несподівана сторона його особистості: нова музика, барабани, текст - гра слів, особливий український колорит - роблять пісню такою сонячною, позитивною та містичною! Пісня «ТУМБАЛА Є» дає потужний посил позитивних вібрацій!

    “«ТУМБАЛА Є»! - це як мить, як енергія кохання!!! Як щастя, як міраж! Ми відчуваємо її, але не бачимо… Це захоплення жінкою! Коли слухаю цю пісню у навушниках - мій світ перевертається! Ця пісня - музика. Вона незвичайна, це просто витвір мистецтва, який для мене вигадав Андрій Француз. Це пісня, що зцілює. От я слухаю її, без різниці гарний у мене настрій чи поганий і знаю, що вона мене вилікує від поганого настрою й хандри! «ТУМБАЛА Є» - це сонце в моїй душі” - розповів про новий сингл Діма Коляденко.

    За словами артиста, хтось з глядачів може прийти до нього на концерт сповнений переживаннями та життєвими проблемами, а піти здоровим та щасливим! Ця пісня - позитив, яскраві барви, колаген гарного настрою, пісня-радість. "ТУМБАЛА Є" має сонячні ноти.

    “Нещодавно ми їхали з гастролей в Одесі, я попросив водія поставити «ТУМБАЛА Є» у машині, а він, прослухавши пісню три рази, сказав: “А можна поставити пісню ще раз? Під неї так комфортно їхати, одразу настрій вмикається!” Є якась магія та містика в цій пісні! Я щасливий, що вона з’явилася в моєму репертуарі. Бажаю, аби ця пісня «ТУМБАЛА Є» зцілювала й радувала людей. Приємного прослуховування!” - поділився Діма Коляденко.

   Пісня «ТУМБАЛА Є» це вже третій україномовний сингл артиста, після запальної  «Гасимся» та романтичної «Ти моя половина». Співак заінтригував, що вже незабаром випустить кліп на нову пісню!

   Слухайте та скачуйте нову пісню Діми Коляденко  «ТУМБАЛА Є»