Невгамовна Монро та DONTSOV об'єдналися у дует TOBIZDA і випустили дебютний сингл “Я Хочу ТрамПамПа”

“Я Хочу ТрамПамПа” - комічна відеоробота та пісня від новоспеченого дуету TOBIZDA, у склад якого входить популярна епатажна травесті-діва Невгамовна Монро та медіа-продюсер та автор пісень DONTSOV.

За словами виконавців, їхня творчість - це потік позитиву, веселощів та гарного настрою.

“Пісня, кліп, наша творчість - це чистої води цілодобовий екстаз. Ми мали настрій, бажання і можливість розважитися і зробити внесок в сучасну українську популярну музику. Дует TOBIZDA не претендує на стадіони, нам достатньо, щоб ви посміхнулися і замовили ще просеко на своїй вечірці”, - відверто розповіла учасниця дуету Невгамовна Монро.

Кліп на пісню “Я Хочу ТрамПамПа” буде знайомий усім за впізнаваністю теми. Відеоробота має комічну сюжетну лінію, пов'язану з Національним відбором України на Євробачення. За сюжетом, дует TOBIZDA бере участь у Нацвідборі, проте Монро запізнюється на виступ і DONTSOV виходить на сцену сам, щоб виконати конкурсну пісню. Проте розв'язка цієї історії несподівано змінюється. 

Відео набирає активні перегляди на YouTube. Окрім того, пісня дуже сподобалась користувачам Tik Tok. На акаунті гурту сотні тисяч переглядів відео усього за тиждень та сотні людей знімають відео на трек “Я хочу ТрампаМпа”.

@tobizda

Танцюй з нами, знімай дуети та став хештег #tobizda Підтримай українську музику! #тобізда #яхочутрампампа #невгамовнамонро #донцов #українськийтікток

♬ Я хочу трампампа - TOBIZDA
@tobizda

трампаМпамить вся країна з #TOBIZDA #тобізда #яхочутрампампа #монро #донцов #невгамовнамонро #українськийтікток #музика2021

♬ Я хочу трампампа - TOBIZDA

Для мене “Я Хочу ТрамПамПа” - це пісня-настрій. Вона вибухово весела, проте з серйозною драматичною лінією. Герой, якого я граю, прив'язується до своєї музи (у якості музи виступає Монро, - ред.) та стає залежним від її уваги. Своїм відео ми хотіли “простібати” деякі стереотипи шоу-бізнесу. Але водночас кліп несе й завдання підтримати нових артистів та тих, кого часто критикують у соціальних мережах. Не треба бути занадто серйозними у творчості. Іноді самоіронія - це прекрасно!”, - зазначив DONTSOV. 

Окрім того, пісня “Я хочу ТрампаМпа” представить Україну на OGAE Song Contest.  OGAE Song Contest – це аудіо-змагання між піснями, висунутими національними клубами OGAE (офіційні фан-клуби Євробачення в Україні - ред.). Це не конкурс на базі Євробачення, і пісні не повинні брати участь у жодному національному відборі на Євробачення. Також основним правилом є те, що пісні повинні виконуватися державною мовою.

 

 

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции