«Не відпускай»: Максим Бородін вразив слухачів новим пронизливим хітом

Максим Бородін вразив слухачів новим хітом «Не відпускай».

Ця композиція дивує своєю емоційністю та глибиною, розповідаючи історію кохання і підтримки.

«Не відпускай» – це не просто пісня, а ритм шаленого кохання, що об'єднує двох людей. Трек проливає світло на важливість бути поруч та підтримувати один одного навіть у найтемніші часи. Адже коли є кохання, то вам не потрібен ніхто, бо вдвох ви здатні на все.

- «Кохання – це промінь світла, який неможливо загасити. Він може надихнути, змушує діяти... Це «страшна» сила», - каже Максим.

Артист зізнається, що пісню «Не відпускай» він написав самостійно, надихнувшись власною історією кохання. А ось із відеокліпом, який вийшов услід за треком, співаку допоміг Максим Сало. Музична відеоробота сповна підсвічує глибокий зміст пісні, переносячи слухачів у камерний світ палкого кохання.

Максим Бородін продовжує тішити слухачів своїм неповторним стилем, поєднуючи глибокі сенси, почуття і мелодійність. Варто нагадати, що остання пісня Максима «Скажи мені» завоювала прихильність серед фанатів, здобувши майже 4 мільйони прослуховувань на одному лише YouTube. Артист сподівається, що його нова робота «Не відпускай» припаде до душі фанатам не менше.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист