На одному диханні: лідер гурту Luiku Дмитро Ципердюк розкрив подробиці зйомок кліпу «Сонце на бетонних стінах»

Автор та виконавець, а також режисер відео показав фотобекстейдж зі знімального майданчика

Днями український етно-денс гурт Luiku презентував зворушливу пісню та кліп «Сонце на бетонних стінах» за участю польських артистів: фронтмена рок-бенду Piersi Адама Асанова та фолк-колективу Dikanda. Музиканти з двох країн об’єдналися на творчому фронті заради підтримки України, нагадуючи, що страждання українського народу досі є буденними.

За задумом Дмитра Ципердюка, який виступив режисером відеороботи, учасники гурту Luiku співають на тлі, що ототожнює бомбосховище. Віртуально проекціями на стінах з’являються польські артисти.

  • Таким чином ми вирішили питання присутності музикантів із Польщі у нашому кліпі. Оскільки не було можливості виїхати й організувати знімальний процес за межами країни, мені спала на думку така творча ідея, - поділився лідер Luiku.

Власне, Дмитро Ципердюк працював як у кадрі, так і поза кадром, керуючи робочим процесом. Українська частина зйомки відбувалася на сцені Івано-Франківського драматичного театру.

  • Для нас надто важливо, щоб люди переживали цю пісню з відеорядом. Ми впоралися буквально за 6-8 годин, усе пройшло злагоджено, на одному диханні, за власним бажанням і завдяки технічній підтримці наших друзів, - додав він.

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции