LATEXFAUNA ВИПУСТИЛИ КЛІП НА НОВИЙ ЛІТНІЙ ХІТ

   Київська дрім-поп група Latexfauna випустила пісню та кліп під назвою Bounty. Цей трек ідеально прикрасить будь-які літні подорожі, вечірки і просто лінивий відпочинок біля басейну, впевнені музиканти.

   «Як і всі наші композиції, пісня Bounty також має конкретний сюжет: це подорож пари людей екзотичною країною на моторолері. Трек напханий музичними та ліричними хуками. Звучання відносить нас у 80-ті до заставок улюблених телесеріалів з прекрасними жінками у червоному бікіні на високій посадці та рятувальниками з монументальними торсами», - розповідають музиканти.

   Над створенням відео працювали продюсер Іван Крутоус зі студії NO STARS та відомий ізраїльський режисер Інді Хаіт. Стильна мінімалістична відеоробота знята на 16-міліметрову плівку.

   “Я дуже радий, що життя звело мене з Latexfauna. Тепер я їхній найвідданіший фанат. У нашій першій відеороботі мені хотілося створити новий образ групи, не тільки зовнішній, а й внутрішній. Тому акцент ми і вирішили зробити на самих хлопцях. Сонце, яке повільно сходить на тлі, символізує прихід весни, світло від сонця поступово проявляє нову Latexfauna.

   Нагадаємо, Інді Хаіт - відомий ізраїльський режисер, що співпрацює з артистами Близького сходу, Америки та Європи. А кілька місяців тому він зняв дві відеороботи для української поп-діви Тіни Кароль.