КУДИ ПІТИ НА ВИХІДНИХ: КРАЩІ ПОДІЇ З 10 СЕРПНЯ ПО 12 СЕРПНЯ

   Цими вихідними на вас чекають: Тапольський в Яблуневому саду, вистава-променад «Час», Вечірка на балконі від «Всі. Свої», екскурсія «Мурали Києва»

    

   Вистава-променад «Час»

   10 серпня, 19:00

   Пішохідний міст на Труханів острів
   Вартість: 450 грн

   Квитки

    

   Якщо ви полюбляєте театр, але трохи втомилися від традиційного формату, спектакль-променад «Час» відкриє вам театр з зовсім іншої сторони.

   Дійство починається посеред пішохідного мосту.  Вам видадуть навушники, через які вас супроводжуватиме голос, що стане вашим гідом та співрозмовником. Далі ви поступово поринете у вигаданий авторами світ та станете його героями, а заново відкрийте для себе Київ і навіть самих себе.

    

   Вечірка на балконі. Всі. Свої та DJ Funkyianky

   11 серпня, 18:00

   D12, Десятинна, 12

   Вхід вільний

   Більше інформації

    

   11 та 12 серпня в галереї D12 буде проходити масштабний сейл від маркету «Всі. Свої», перший день якого завершиться open-air вечіркою на балконі. За пультом – продюсер, модель та актриса Яна Алтухова. Приходьте танцювати під запальний фанк, пити вино та милуватися заходом сонця на найбільший балкон Києва.

    

   Мурали Києва

   11 серпня, 11:00

   Станція метро «Золоті ворота», вул. Володимирська, 40А

   Вартість: 100 грн

   Квитки

    

   Чудовий варіант для тих, хто вже пройшов усі найвідоміші маршрути Києва та вважає, що цьому місту більше нічим його не здивувати!

   «Мурали Києва» – саме так називається суботня екскурсія, яка познайомить вас з сучасними витворами вуличного мистецтва, що надають звичним архітектурним ансамблем незвичайного вигляду. Під час прогулянки ви побачите роботи українських, португальських, польських та австалійських художників, а також навчитесь розуміти особливості та тонкощі сучасного урбаністичного мистецтва.

    

   Тапольський в Яблуневому саду

   12 серпня, 20:00

   ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1

   Вхід вільний

   Більше інформації

    

   12 серпня на території Експоцентру пройде велика літня drum’n’bass-вечірка «Тапольський в Яблуневому саду». Це буде друга зустріч відомого українського діджея з його прихильниками – на початку травня Тапольський грав біля оранжереї ВДНГ. І ось, що каже про майбутню вечірку сам артист:

   «Цієї неділі я пропоную всім нам сходити в сад! Найатмосферніший в Києві – справжній яблуневий сад в ВДНГ. Там зараз ще повісили майже сто гамаків, тому можна буде не тільки танцювати, а й лежати під драм-н-бейс. Місце дуже круте, ввечері на заході там особливо незвично. Це наша передостання лiтня зустріч, приходьте, має бути добре!», — діджей Анатолій Тапольський.