«Кожен новий реліз Макса Барських — це як якийсь фешн-кампейн»

   Гостем нового випуску проекту PRO:WIDER став режисер, кліпмейкер, креативний продюсер Герман Ненов. Саме він створив масштабні шоу «Номер Один» і «Королева Ночі» для Олі Полякової, зняв кліпи для Наталі Могилевської, Ірини Білик і Злати Огнєвич, ставив концертні номери для топових артистів на найбільших музичних премій країни, став головним режисером телешоу «Дивовижні люди» і новорічного концерту «Привіт, 20-ті». Досвідчені артисти часто приходять до Германа за свіжим поглядом на свою творчість, але ці розмови завжди залишаються за кадром.

   Автор-виконавець і продюсер Влад Дарвін поспілкувався з Германом про український шоу-бізнес. Інтерв'юер запропонував Герману у рамках PRO:WIDER інтерактив: співрозмовники розіграли ситуації, в яких зірки вітчизняного шоу-бізнесу, які ще не працювали з Германом, звертаються до нього з різними запитами. 

   Так режисер розповів, кому він міг би зняти кліп за 5000$, кому давно час кардинально змінити образ, а кому — до психолога. Поради від Германа отримали: Віталій Козловський, Руслана, Вадим Олійник, Гайтана, Анастасія Приходько, Міла Нітіч, М'ята й Оксана Білозір.

   Дивитись інтерв'ю з Германом Неновим

   Крім критики, в інтерв'ю прозвучало багато компліментів на адресу українських артистів. Наприклад, підопічним Алана Бадоєва, як вважає Герман, несказанно пощастило: «Кожен новий реліз Макса Барських  — це як якийсь фешн-кампейн. Ти заходиш до Tayanna в інстаграм  — і бачиш візуальну концепцію у постах. Вона відображає її індивідуальність, те, що вона [Tayanna] хоче сказати цьому світу. Візуальна концепція відбивається в піар-супроводі, в образах, костюмах. У багатьох артистів цього немає».

   Також в інтерв'ю Владу Дарвіну Герман розповів, як він починав свою кар'єру без портфоліо, що потрібно зробити, щоб у вас повірила Оля Полякова, ексклюзивні подробиці про співпрацю з NK, Наталією Могилевською, Іриною Білик, кого з них слухає, а кого вважає сексуальної та чому його навчив Університет культури. Ще Ненов дав шанс глядачам і підписникам PRO:WIDER стати асистентом режисера в одному з його проектів. Умови конкурсу дізнайтеся з відео. Дивіться інтерв'ю з Германом Неновим на Ютуб-каналі PRO:WIDER!

   Інформація та фото надані Master Management 360