КОРПОРАЦІЯ АТБ ПЕРЕДАЛА МЕДИКАМ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ COVID-19

   Корпорація АТБ закупила у Франції обладнання для діагностики коронавірусу. Як повідомляє прес-служба мережі супермаркетів, устаткування на 10 мільйонів гривень придбали на прохання Офісу президента.

   Як повідомляється, для медиків закупили 12 сучасних систем CFX9. Дві з них уже передали обласній клінічній лікарні імені Мечникова у Дніпрі і медикам обласного лабораторного центру Полтави.

   "Сучасні системи CFX96, які допоможуть оперативно діагностувати і виявляти захворювання на COVID-19, у період з 6 по 17 квітня будуть передані обласним лабораторним центрам і лікарням у Житомирі, Полтаві, Івано-Франківську, Львові, Сумах, Чернівцях, Херсоні, Чернігові, Києві і Дніпрі", - йдеться в повідомленні.

   Системи CFX96 дозволяють проводити ПЛР-діагностику і мультикомплексний аналіз в режимі реального часу. Прилад може проводити 90-100 аналізів одночасно.

   Як відомо, корпорація АТБ реалізує спільний з Міністерством соціальної політики благодійний проект з надання адресної допомоги представникам соціально незахищених верств населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного вжитку. Для його реалізації мережа виділила 100 млн грн. 

   Джерело: Корреспондент.net.