КІНОКОМПАНІЯ FOCUS FEATURES НАЗВАЛА ДАТУ ПРЕМ’ЄРИ ФІЛЬМУ «АБАТСТВО ДАУНТОН 2»

   Сьогодні, 19 квітня, 2021 року, голова кінокомпанії Focus Features Пітер Куявський оголосив про початок виробництва фільму «Абатство Даунтон 2» разом з компанією Carnival Films. Весь акторський склад команди «Абатство Даунтон» знову повернеться на знімальний майданчик. До них також приєднаються нові актори, серед яких: Г’ю Денсі, Лора Хеддок, Наталі Бай та Домінік Вест. Автором сценарію став володар премії «Оскар», творець оригінального серіалу – Джуліан Феллоуз. Продюсерами стрічки виступили  володарі премій «Еммі» й BAFTA Ґарет Нім та Ліз Трубрідж. У якості режисера до команди долучився Саймон Кертіс.

   «Минулий рік став справжнім випробуванням для усіх нас. Протягом довгого часу ми не мали змоги бути поруч з нашими рідними та друзями. Тож зараз, як ніколи, приємно усвідомлювати, що попереду на нас чекають кращі часи і вже наступного Різдва ми знову зустрінемося з улюбленими героями «Абатства Даунтон», – коментує продюсер стрічки Ґарет Нім.

   Голова кінокомпанії Focus Features Пітер Куявський додає: «Годі уявити кращого місця для святкування, ніж вдома. Тому напередодні свята ми вирішили зробити подарунок для шанувальників сімейства Кроулі та возз’єднати їх з улюбленими героями культової історії!»

   Дивіться «Абатство Даунтон 2» у кінотеатрах вже на Різдво!