КІБЕРФУТБОЛ: СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ НА PES AUTUMN CUP

   Розпочалася реєстрація учасників на перший у сезоні-2020/2021 турнір PES Autumn Cup, організований Українською асоціацією електронного футболу.

   Подати заявку для участі в турнірі можна за посиланням (https://uaf.ua/esports), а процедура реєстрації триватиме до 30 вересня. Узяти участь у змаганнях зможуть громадяни України, яким уже виповнилося 16 років.

   Турнір проходитиме на платформі PlayStation 4 з використанням симулятора Pro Evolution Soccer 2021 і складатиметься з трьох частин — двох онлайн-кваліфікацій та фінального раунду.

   3-го та 4 жовтня пройдуть баталії двох онлайн-кваліфікацій. До фіналу потраплять вісім найсильніших кіберфутболістів, а самі матчі вирішальної стадії пройдуть 17—18 жовтня.

   Нагадаємо, що вся кіберфутбольна кампанія-2020/2021 включатиме в себе чотири турніри з PES 2021 на платформі PlayStation 4. Змагання будуть розбиті по періодах і триватимуть з осені 2020-го по літо 2021 року.

   Генеральним партнером Української асоціації електронного футболу є найбільша кіберфутбольна платформа в Україні ESportsBattle.