КАБМІН ОФІЦІЙНО ЗМІНИВ ПРАВИЛА КАРАНТИНУ В УКРАЇНІ

В Україні при введенні карантину надаватимуть привілеї тим, хто вакцинувався від коронавірусу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на рішення Кабміну.

Відомо, що, згідно з новими правилами, COVID-сертифікат матиме дві опції, а також міститиме інформацію про вакцинацію, негативний тест чи одужання від коронавірусу.

Зокрема, "жовтий" сертифікат міститиме інформацію про перше щеплення, а "зелений" - про повний курс вакцинації.

Сертифікати матимуть кольорові позначки виключно в цифровому форматі, але паперовий варіант документу не буде кольоровим.

Уряд спростив вимоги до роботи навчальних закладів у разі введення "жовтої" зони. Вони продовжать роботу за наявності не менше 80% працівників з "жовтими" чи "зеленими" COVID-сертифікатами.

Водночас у "жовтій" зоні не діятимуть обмеження, якщо всі учасники і не менше 80% організаторів заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів матимуть "жовтий" чи "зелений" COVID-сертифікат.

Також Кабмін дозволив власникам закладів самим вирішувати, чи надавати послуги тільки тим, хто пройшов повний курс імунізації.

У разі введення в регіоні "червоної" зони навчальні заклади працюватимуть, тільки якщо 100% працівників педагогічного колективу мають "зелений" сертифікат про вакцинацію.

Натомість чинні обмеження "червоного" рівня не застосовуватимуться за умови наявності у всіх учасників, працівників і організаторів заходів і працівників кінотеатрів, театрів "зеленого" COVID-сертифіката.

Крім того, за наявності "жовтого" чи "зеленого" сертифіката про вакцинацію чи одужання від COVID при перетині кордону непотрібно буде проходити самоізоляцію.

Нововведення стосується також громадян, які приїжджають із тимчасово окупованих територій.

 

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции