Gena VITER розшифрував формулу кохання в новій пісні "VODA"

   Талановитий артист і харизматичний виконавець Gena VITER знову підкорив жіночі серця новим ліричним треком "VODA". Людина складається на 80% з води, без води вмирає все живе, вода це енергія.
   Любов це теж енергія, вона дає сили, вона живить і омолоджує організм.
   У новій пісні "VODA" артист Gena VITER, проводить тонку паралель між двома життєво необхідними ресурсами. Саундпродюсер і композитор Томаш Лукач, з яким Gena VITER створює свої хіти на протязі двох років, написав мелодію, надихнувшись на просторах індійського океану.

   У самій музиці зашита формула і цілюща сила води H2O. Пісня оповідає про те, що у любові немає меж і вона накриває хвилею емоцій двох закоханих, стираючи всі правила встановлені суспільством. Любов, як вода зцілює людину від емоційної спраги і дарує сили жити в кайф. Слухайте новий відвертий трек на Нашому Радіо!

   -Вже готовий альбом з 13 з шикарних, душевних пісень. 21 жовтня перший сольник у Полтаві і 10 листопада - в Житомирі. Ми зі складом живих музикантів провели сотні годин над репетицій, щоб підготувати запальні виступ. Тепер цю титанічну працю всієї команди ми готові подарувати нашому слухачеві. Чекаю всіх на концертах. Ваш Gena VITER. - каже співак.