ГАЙТАНА ОТРИМАЛА ОСОБЛИВИЙ ПОДАРУНОК У СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

   Цього року українська співачка Гайтана вирішила втілити давню ідею і допомогти молодим авторам  популяризувати їхню творчість.

   У одній із соціальних мереж Гайтана повідомила про намір обрати та заспівати пісню, яку їй надішлють прихильники у свій день народження.  Так, власне,  результатом творчої колаборації співачки з молодою поетесою Олесею Гаєвською та композитором Анною Волошиною стала поява нової композиції  «На хвилі».

   «Я знаю, як важливо для автора бути почутим, особливо, коли йому є, що сказати. Тому, коли я вперше прослухала «На хвилі»,  я відразу зрозуміла – це саме те, що варте уваги. А вже за кілька годин роботи на студії  пісню було повністю завершено. Хоча мушу зізнатися, обирати було справді непросто. Багато творів стали мені дуже близькими. Особисто для мене, це дуже цікавий досвід і не менш відповідальний.», – розповідає Гайтана.

   «На хвилі» – це свіже повітря і запах солоного бризу, це поцілунки коханих та безсонні ночі, це літо авантюрних пригод і випадкових мандрівок, це час нових відкриттів і шалених вчинків.

   «На хвилі» – композиція, яка з перших секунд змушує поринути у атмосферу спекотного літа, у ті миті, про які не хочеться забувати, і ті спогади, які назавжди залишаються в пам’яті. Тож кожен слухач зможе віднайти у цій пісні якийсь особистий сенс і власну ідею. Щиро хочеться вірити, що після її прослуховування ви станете дещо іншими, як буває після кожної подорожі.», – коментує виконавиця.

   Завантажити сингл "На хвилі" ►
   iTunes:
   Google play:

   Офіційні сторінки та спільноти:
   Facebook: https://www.facebook.com/officialgaitana
   Twitter: https://twitter.com/_GAITANA_
   Instagram: http://instagram.com/gaitana_music
   Official site: http://gaitana.com