FORD ПЛАНУЄ ДО ВИПУСКУ НАЙМЕНШИЙ У СВІТІ ПІКАП

   Серед мільярдів смайлів, які люди щодня надсилають один одному, близько 3000 емодзі уособлюють майже всі види транспорту, зокрема автомобілі, самокати, човни, космічні кораблі та гірськолижні підйомники.

   Однак фанати пікапів зазначають, що досі не отримали свого унікального смайла. Компанія Ford вирішила усунути несправедливість та випустити смайлик у вигляді пікапа на честь Всесвітнього дня емодзі. 

   Лише за 2018 рік було продано понад мільйон пікапів серії F у всьому світі, тобто кожні 29,3 секунди один автомобіль знаходив свого власника.

   У 2018 році компанія Ford подала пропозицію до Консорціуму Юнікоду (організація, яка розглядає та затверджує введення нових смайлів) про включення пікапа в набір емодзі на будь-якому смартфоні у всьому світі. Тепер цей смайл став кандидатом на включення в майбутню версію Юнікоду.

   Стиль концептуального емодзі був розроблений згідно із сучасними трендами.

   Якщо емодзі у вигляді пікапа затвердять на початку 2020 року, його дизайн буде адаптовано для всіх мобільних платформ, щоб стати частиною чатів усіх користувачів месенджерів — від профільних спеціалістів до активних родин та прихильників смайликів.