«Фестиваль швидкості RTR 2021» TIMEATTACK. DRIFT. TUNING. 18-19 вересня

Всім фанатам дріфту, швидкості, стильних автомобілів і шоу!

«Фестиваль швидкості RTR» вже давно став традицією. Щорічний дводенний автоспортивний фестиваль, в рамках якого пройдуть змагання у найпопулярніших і видовищних дисциплінах автоспорту!

Протягом двох днів на «Фестивалі швидкості RTR» вас чекає:

•    18 вересня - Фінал Чемпіонату України з дріфту RTR Drift Attack по класичній конфігурації RTR – швидкісній та непередбачуваній. ТОП-пілоти України змагатимуться за звання чемпіона 2021 року!
•    19 вересня - Фінал RTR Time Attack, в якому понад 70 пілотів в 10 класах боротимуться за подіум та першість за підсумками сезону.
•    Масштабне RTR Tuning Show, де більш ніж 50 найстильніших автомобілів України змагатимуться в 11 номінаціях.
•    У перервах між бойовими заїздами Вас чекають круте DriftShow і екстремальне StuntShow - показові виступи провідних дріфт- і стант-пілотів України. 
•    А також улюблене Drift Taxi, де кожен зможе прокатитися з професійним пілотом на дріфтовому авто. 
«Фестиваль швидкості RTR 2021» - захід, який традиційно збере всіх фанатів автоспорту та любителів швидких автомобілів і мотоциклів, тюнінгу, дріфту і шоу.
Підкріпитися і поділитися враженнями з друзями ви зможете завдяки організованим зонам відпочинку. Смачно поїсти можна буде в точках харчування, а відпочити - в обладнаних лаундж-зонах.
В одному місці будуть зібрані улюблені дріфт, тайматтак і тюнінг!
Не пропусти щорічний «Фестиваль швидкості RTR 2021»!
18-19 вересня, початок об 11.00.
Автодром «Чайка»
Квитки і програма:
...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции