Експерти відповіли, чи справді морська сіль найбільш корисна

Сіль життєво необхідна для людини. Останнім часом популярності набуває морська – вона нібито корисніша. Але чи виправдане таке захоплення нею?

Сіль потрібна для виробництва соляної кислоти – важливого компонента шлункового соку. Вона задіяна у передачі нервових імпульсів та скороченні м'язових волокон. Тому вживати її – обов’язкова умова нормального самопочуття. Але якщо ми турбуємося про своє здоров’я, можливо, варто вибрати кращу сіль, а не ту, до якої звикли? Давайте їх порівняємо.

Кухонна сіль

Її добувають з родовищ, які знаходяться глибоко під землею. Після видобутку  поміщають у воду і очищають від мінералів та домішок, а потім випаровують, щоб отримати однорідний продукт. Може містити йодид, але на 99% складається з хлориду натрію з  Має дрібну консистенцію та більш гострий смак.

Морська сіль

Знаходиться на морському дні. Коли вода випаровується, сіль залишається. Вона містить мінерали, яких немає в кухонній солі: магній, калій, кальцій,  залізо. Кристали в ній крупні, різного розміру, смак не такий різкий. Має довший термін зберігання, оскільки піддається меншій обробці.

Гімалайська сіль

Видобувається в шахтах Пакистану та Болівії. Може бути різних кольорів. Рожевою вона стала завдяки слідам оксиду заліза. Чорний колір (вірніше, пурпурний) зумовлений впливом мінералу грейгіт.

Яка ж сіль корисніша? Більшість людей вважає, що морська – завдяки наявності мінералів. Однак експерти наполягають на тому, що харчова цінність кухонної солі мало чим відрізняються від морської чи гімалайської. Частка мінералів там настільки мізерна, що ролі взагалі не грає.

Єдина різниця, яку ви відчуєте, купляючи альтернативу кухонній солі, це ціна: морська і гімалайська коштують дорожче.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист