Час Африки настав: відомі перші подробиці серпневого White Nights Festival

   Час Африки настав: відомі перші подробиці серпневого White Nights Festival

   «Ви знаєте, що ви справді живі,

   коли ви живете серед левів»

   Карен Бліксен

   Найбільш пристрасна, дивовижна й багатогранна частина світу відкриє всі свої таємниці 13 і 14 серпня на Арт-заводі «Платформа». Протягом двох ночей там гримітиме фантазійний White Nights Festival. Africa. А на ньому — 7 сцен, понад 15 напрямів електронної музики, 100 тонн тематичних декорацій та світла й неповторна подорож до себе і глибин африканської міфології.

    

    

   На White Nights Festival. Africa ти знайдеш відповіді на головні питання.

   Хто ми?

   Вчені довели, що біологічний вид Homo sapiens походить зі Східної Африки. А отже, усі ми — родом саме звідти. Там наші витоки та єство, які ми й досі ховали глибоко всередині. Відкрий їх та покажи світові на White Nights Festival. Africa.

   Африка — світ разючих контрастів, частина світу, де сусідять понад 2000 мов і чаклунські ритуали, сучасні багаті країни — із громадами, де повністю відмовилися від благ цивілізації, прадавнє минуле — із суперсучасним. Саме цим континент і притягує, мов магнітом. Так само магічним і контрастним стане White Nights Festival. Africa, увесь простір якого прикрасять тоннами різноманітних тематичних декорацій та сценічного світла.

    

   Якими ми будемо?

   White Nights Festival. Africa — простір вивільнення себе справжнього. Покажи, яке твоє єство. Обери яскравий образ із міфів та вірувань континенту, який тобі до душі.

   Як звучатиме White Nights Festival. Africa? Музичні повелителі з різних куточків світу відповідатимуть на фесті за злиття первісного драйву із сучасними бітами. Хто ж перетворить стародавні африканські міфи на запальні ритми?

   Перший хедлайнер White Nights Festival. Africa — MAGDALENA, знаменита музична трендсетерка, яка стояла у витоків родини Diynamic Music. Саме вони разом із творцями цього відомого всім меломанам лейблу Mladen Solomun і Adriano Trolio відкрила в Гамбурзі легендарний клуб EGO. Там MAGDALENA взяла на себе не тільки менеджерські обов’язки, а і стала постійним діджеєм. Далі — виступи на культових майданчиках, сміливі експерименти в студії, дебютні треки, успішні платівки, власне міжнародне шоу SHADOWS, що гримить від Ібіци до Тулума. І попри все це, артистка не поспішає сповільнюватися і спочивати на лаврах. Для своїх українських фанів у неї готова безліч музичних сюрпризів.

   Уперше на White Nights Festival встановлять не 6, а 7 сцен, на яких запалюватимуть:

   • одна з найвизначніших жінок-діджеїв у жанрі Progressive House в Європі та засновниця лейблу Siona Records Miss Monique;

   • знаменитий гуру, ідеолог та батько української бейс-сцени Tapolsky;

   • імпровізаційний гурт Junket, що майстерно поєднує саксофон, флейту і вокал з електронними бітами;

   • одні з найпопулярніших діджеїв, продюсерів та розповсюджувачів драм-н-бейсу в Україні Derrick & Tonika;

   • відома транс-діджей і продюсерка з понад 20-річним професійним досвідом Anna Lee;

   • перший український артист, який потрапив до сотні найкращих діджеїв світу за версією Dj Mag Omnia та інші талановиті українські й зарубіжні музиканти.