БОЖЕВІЛЬНІ ГРОШІ: ПРОДАНО НАЙДОРОЖЧИЙ У СВІТІ АВТОМОБІЛЬНИЙ НОМЕР

За право володіння престижним номерним знаком боровся також засновник соціальної мережі Telegram, але йому не пощастило.

Про це повідомляє агенція Bloomberg. На аукціоні в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) Заможний покупець виклав у 55 мільйонів дирхамів (15 мільйонів доларів) за рідкісний автомобільний номерний знак – це рекордна сума за всю історію.

Найдорожчий у світі автомобільний номер складається з літери “P” та цифри “7”. Стартова ціна лота становила “всього” 4 млн доларів.У торгах брав участь засновник соціальних мереж Telegram і “ВКонтакте” Павло Дуров. Інтернет-магнат був готовий заплатити 9,5 млн доларів, проте його ставку перебили.

Особа переможця аукціону не розголошується, а отримані кошти підуть на потреби глобальної ініціативи продовольчої допомоги.

Попередній рекорд належав арабському бізнесменові Саїду Абдуле Гаффар Хоурі, який у 2008 році заплатив за реєстраційний знак із цифрою “1” 52,2 мільйона дирхамів. А у квітні минулого року під час торгів номерний знак “АА8” було продано за 35 мільйонів дирхамів (близько $9,5 млн). За межами Близького Сходу ціни на ексклюзивні автономери теж зашкалюють – на початку цього року хтось купив номер з єдиною літерою “R” на аукціоні в Гонконзі за 3,2 мільйона доларів.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист