БЕРДЯНСЬК ЛІДИРУЄ СЕРЕД УКРАЇНСЬКИХ КУРОРТІВ ЗА ЗАПИТАМИ В GOOGLE

   Найпопулярнішим напрямком для літнього відпочинку в Україні є місто Бердянськ, розташоване на Азовському узбережжі Запорізької області.

   Про це свідчать дані про кількість пошукових запитів українських користувачів інтернет, які оприлюднила у своєму прес-релізі компанія "Google Україна", передає Zruchno.travel.

   "Літо в розпалі, і все більше людей цікавиться питанням, куди поїхати в літню відпустку, і все частіше шукають інформацію про відпочинок в Google. Ми проаналізували пошукові запити українських користувачів зі словами "отдых в .../відпочинок в ..." за останні 3 місяці і з’ясували, про які країни і курорти найчастіше запитують українці у Google", – сказано у повідомленні.

   За даними пошуковика, серед українських курортів користувачі найчастіше шукали варіанти відпочинку в Бердянську, Карпатах і Одесі. А повністю перша десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні така:

   1. Бердянськ (Запорізька область);
   2. Карпати;
   3. Одеса;
   4. Кирилівка (Запорізька область);
   5. Затока (Одеська область);
   6. Генічеськ (Херсонська область);
   7. Лазурне (Херсонська область);
   8. Крим (тимчасово окупована територія);
   9. Залізний Порт (Херсонська область);
   10. Урзуф (Донецька область).

   Варто відзначити, що Бердянськ вже був лідером за пошуковими запитами позаторік. А минулого року на першому місті була курортна Затока в Одеській області.

   Вперше за два роки до рейтингу потрапило село Урзуф в Донецькій облсті.