Артистка ANNEI, бек-вокалістка MONATIK, презентує другий сольний сингл “Роздягни”

Артистка ANNEI, бек-вокалістка MONATIK, презентує другий сольний сингл “Роздягни”. Співачка постала в новому музичному амплуа перед слухачем. Якщо перший трек “Бережи” був ніжною та ліричною сповіддю, друга прем’єра стала викликом, очною ставкою, яка підсвічує щирість почуттів та цінність внутрішньої натури у стосунках. 

“Роздягни” я написала дуже швидко. Повний текст і мелодія були готові буквально за пару днів. Пам’ятаю, як йшла по вулиці Гончара та мені несподівано прийшли в голову перші рядки: “Я ― душа або тіло” і далі вже почав будуватися увесь текст. Я заздалегідь знала, що ця пісня буде сильно відрізнятися від попереднього синглу, але це мене зовсім не бентежило. Все-таки кожен мій трек ― це окрема історія, періоди життя, різні внутрішні стани, тому і музика, яка їх супроводжує, також відрізняється. Я багато думаю про протиріччя, які є в кожному з нас, і різниця між моїми двома релізами це дуже підкреслює”, — ділиться ANNEI

У пісні “Роздягни” ANNEI розповідає історію від імені людини, яка тільки починає стосунки, вони можуть стати як дружніми, так і романтичними. Напевно, більшість впізнає себе, коли згадає моменти поступового пізнання один одного та розкриття себе, своєї внутрішньої натури, чесної та прозорої, такої як є.

“Часто є страх бути незрозумілими, не прийнятими, обманутими або покинутими. Та інколи хочеться відкритися людині повністю, щоб подивитися, як вона буде вчиняти та реагувати. З’являється багато питань: “чи залишиться вона або він поруч?”, “чи зрозуміє?”, “чи зможе розділити зі мною це внутрішнє?”, “чи буду я подобатися людині так само, як і до цього?”. Саме цей момент “оголення” душі дуже щемливий, вразливий і романтичний, тому мені захотілося оспівати саме його”, — коментує співачка ANNEI.

Крім синглу, артистка презентує свою першу відео роботу, режисером якої став Вадим Пінягін. Ідеєю для натхнення була візуальна естетика фільмів “Неоновий демон” Ніколаса Віндінг Рефна та “Екстаз” Гаспара Ное. ANNEI ділиться, що дата знімань переносилась кілька разів з технічних причин, тому випадком долі процес відбувся у ніч на День народження співачки. 

“Кліп вийшов дуже красивим, з елементами вампіричних настроїв, переходами з кольорових у чорно-білі кадри. Це був достатньо хвилюючий досвід, перші великі знімання для мого сольного проекту. Думаю, запам’ятала це на все життя. Я в захваті від того, що в нас вийшло і дуже сподіваюся, що глядачі також оцінять”, — розповідає ANNEI.
Сингл “Роздягни” вже на всіх стрімінгових музичних платформах, а кліп можна переглянути на офіційному YouTube-каналі ANNEI

 

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист