74-річна дизайнерка Віра Вонг викликала фурор у мережІ своїми фото в купальнику

Схоже, Віра Вонг знайшла еліксир  молодості: їй за 70, а виглядає так, ніби всього 30.

Віра Вонг – королева весільного вбрання. В її сукнях вийшла заміж половина світових знаменитостей. Зокрема, Шарон Стоун, Ума Турман, Челсі Клінтон, Іванка Трамп, Мерайя Кері, Віктория Бекхем, Дженніфер Лопес та багато інших.

Очевидно, робота тримає американську дизайнерку в тонусі і не дає старіти. Адже дивлячись на її світлини, здається, що перед вами молода дівчина.

Це підтверджують і новорічні фото, на яких Віра позували зі своїми прийомними доньками – 33-річною Сесилією та 30-річною Жозефіною. Підписники в Instagram захоплено коментувати їх і писали про те, що дизайнерка виглядає, як ровесниця дівчат.

Нові фотографії Вонг – у купальнику біля басейну – взагалі викликали великий фурор. Дехто навіть вважає, що вона всіх дурить – їй не може бути стільки років, як значиться у інтернет-джерелах.

Сама Віра просто сміється з таких припущень.

«Я думаю, люди просто мають хибне уявлення про те, як повинні виглядати 70-річні. У мене дуже багато друзів віком від 65 до 70 років, які виглядають приголомшливо. І це просто чудово. Я сподіваюся, що поступово кожен це зрозуміє», – каже вона.

Коли ж дизайнерку запитують про секрет її молодості, відповідає, що нічого особливого: повноцінний сон, уникати сонця і… коктейлі з горілкою після шостої вечора.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист