ЗБІРНА УКРАЇНИ ПЕРЕМОГЛА СЛОВАЧЧИНУ В ТОВАРИСЬКОМУ МАТЧІ У ЛЬВОВІ

Вчора у Львові на стадіоні «Арена Львів» Збірна України перемогла команду Словаччини в контрольному поєдинку з рахунком 2:1!

"Жовто-сині" досить активно розпочали матч, намагаючись захопити ініціативу з перших хвилин зустрічі. Саме підопічні Андрія Шевченка створили перший небезпечний момент біля воріт суперника. Марлос на пару з Андрієм Ярмоленком розгойдали непогану атаку, яка закінчилася дальнім пострілом Руслана Малиновського. Атакували ми, а забили словаки. На 10 хвилині зустрічі Андрій П'ятов не зумів зафіксувати неважкий удар Марека Гамшика головою. На підборі першим опинився Адам Німець, відкривши рахунок в поєдинку. Відігратися нашій команді вдалося під завісу першої половини матчу, коли Марлос вивів Андрія Ярмоленка на побачення з Мартіном Дубравкой. Півзахисник збірної України не підвів, присвятивши забитий м'яч травмованому Сергію Сидорчуку.

Другий тайм також пройшов під егідою української команди. Наші футболісти багато контролювали м'яч, добре комбінували, не вистачало лише гостроти на завершальних стадіях атак. Однак старанність збірної України була винагороджена на 54 хвилині зустрічі. Євген Коноплянка підхопив м'яч в центрі поля, протягнув до воріт опонента і в своєму коронному стилі пробив з-під захисника. Нещодавно голкіпер Мартін Полачек, який вийшов на поле, виявився безсилим.

Таким чином, збірна України зуміла відігратися, а після вийти вперед, здобувши перемогу над Словаччиною з рахунком 2:1.

Голи: Ярмоленко, 39, Коноплянка, 55 - Штетина, 9

Україна: П'ятов (Коваль, 46) - Караваєв (Бутко, 63), Хачеріді (Шабанов, 80), Ордець, Соболь - Малиновський (Шахов, 81), Ротань - Ярмоленко, Марлос (Андрієвський, 78), Коноплянка (Мякушко, 90 ) - Коломоєць

Словаччина: Дубравка (Полачек, 46) - Дьомбер (Сабо, 46), Шкртел, Штетина (Лоботка, 46), Губочан - Грошовскі, Шкрініар, Гамшик (Беро, 64), Дуда, Руснак - Німець (Мак, 63)

Попередження: Ротань, Шабанов - Штетина, Шкртел

Авторадіо - офіційний радіопартнер матчів збірних команд України з футболу!