ВІТАЛІЙ КЛИЧКО РОЗПОВІВ ПРО ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЗАТОРІВ У КИЄВІ

   Мер Києва Віталій Кличко розповів, які існують шляхи вирішення проблеми заторів у столиці.

   В ефірі телеканалу «Прямий» мер зазначив, що велика кількість київських вулиць була спланована та будувалася після Другої світової війни, і не були розраховані на таку кількість транспорту. Разом із тим, є декілька напрямів вирішення цієї проблеми, повідомляє прес-служба КМДА.

   "По-перше, треба навести лад із паркуванням…Часто узбіччя вулиць зайняті припаркованими автомобілями з обох боків. Іноді водії кидають автівки, перекриваючи дві смуги руху. Хочу нагадати, що вже 2 роки Верховна Рада не може ухвалити закон про паркування. І досі ми не маємо права евакуйовувати автомобілі, виписувати штрафи безвідповідальним водіям, які кидають автівки на проїжджій частині чи тротуарі. Ми сподіваємося, що в другому читанні за закон таки проголосують", – зауважив мер.

   Іншим аспектом є будівництво перехоплюючих паркінгів на в’їздах у столицю.

   По-третє, столична влада разом зі Світовим банком вивчає організацію ефективних маршрутів громадського транспорту, який зможе перевозити набагато більше пасажирів, не завантажуючи вулиці.

   "Сюди варто віднести і скасування маршруток, які перевозять значно менше пасажирів, ніж автобуси та тролейбуси, але створюють навантаження на дороги", - підкреслив мер.

   Ще однією причиною утворення заторів, на думку Кличка, є велика кількість транзитного транспорту.

   "У нас всі міста побудовані таким чином, що транспорт, який прямує через місто, повинен проїжджати через центр, створюючи додаткове навантаження та погіршуючи екологічну ситуацію. Це питання ми вирішуємо і працюємо з Київською обладміністрацією над тим, щоб Велика Кільцева була добудована. Це зменшить навантаження на наші вулиці", - сказав він.