В УКРАЇНУ НАСУВАЮТЬСЯ СИЛЬНІ МОРОЗИ І СНІГОПАДИ

   Сильні снігопади і зниження температури до -20, -25 градусів морозу синоптики прогнозують у другій половині січня. Про це заявив на засіданні держкомісії з попередження надзвичайних ситуацій Микола Кульбіда, повідомляє Корреспондент

   Відзначається, що снігопади і морози очікуються вже наступного тижня.

   "Погіршення погодних умов прогнозується 18 січня. Ми очікуємо проходження Центральною Україною, крім Сходу і Заходу, активних циклонів, які приведуть до снігопадів і посилення вітру. Ми очікуємо приріст сніжного покриву на 10-20 сантиметрів в більшості регіонів України", - сказав Кульбіда.

   Він зазначив, що 15-17 січня також прогнозується снігопад і рівень покриву близько 10 сантиметрів.

   "Сумарна кількість снігового покриву може скласти 20-30 сантиметрів у більшості областей України", - додав Кульбіда.

   Крім цього, він повідомив, що 21-22 січня очікується циклон із Балкан, який принесе сильні снігопади з переходом у дощ, з ожеледдю і посиленням штормового вітру до 15-24 метрів за секунду.

   Прогнозуються значні коливання температурного режиму.

   За його словами, найближчими днями температура знизиться в нічний час до -4, -9 градусів, а на північному сході - до -10, -14 градусів морозу.

   "Починаючи з 25 січня, є висока ймовірність сильного похолодання в Україні до -14, -19, а 27-28 січня до -20, -25 градусів морозу. Це той прогноз, який ми можемо зробити сьогодні, але за три-чотири дні до початку цих періодів ми деталізуємо", - додав він.