У КИЄВІ НА ВИХІДНИХ БУДЕ ОБМЕЖЕНО РУХ МОСКОВСЬКИМ ТА ПІВДЕННИМ МОСТАМИ

   У Києві протягом вихідних 11-12 листопада рух транспорту по Московському та Південному мостах буде обмежено – у зв'язку з виконанням ремонтних робіт.

   Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації з посиланням на прес-службу комунальної корпорації "Київавтодор".

   Так, рух буде обмежено:

   - з 21:00 10 листопада до 6:00 13 листопада – естакадою Південного мостового переходу в напрямку руху з проспекту Миколи Бажана на Наддніпрянське шосе;

   - 11 листопада з 10:30 до 19:00 – Південним мостовим переходом в напрямку руху з проспекту Бажана на Наддніпрянське шосе;

   - з 22:00 11 листопада до 7:00 12 листопада – Московським мостом через Дніпро у першій та другій смугах руху в напрямку станції метро "Петрівка".

   Крім того, з 12 до 26 листопада буде обмежено рух на естакадному з'їзді з Південного мостового переходу в напрямку Столичного шосе. Протягом цих днів там встановлюватимуть напівжорсткий бар'єр безпеки на естакадному з'їзді.

   У "Київавтодорі" просять водіїв вибачити за тимчасові незручності та з розумінням поставитися до труднощів трафіку, пов'язаних із ремонтом.

   джерело: 5 канал.