«ТАРТАК» ВИПУСТИТЬ ДРУГИЙ АЛЬБОМ ДУЕТІВ

   Група «Тартак» активізувала роботу над другим у дискографії колективу альбомом дуетів, який продюсує Артур Данієлян.

   Упродовж березня Олександр Положинський записав шість нових пісень. 

   «З альбомом дуетів справи пішли в гору, за березень ми записали шість пісень, які вже готові повністю і знаходяться на стадії дозведення. У мене прогнози оптимістичні стосовно обох альбомів «Тартака», головне, що Артур Данієлян, який займається альбомом дуетів, усвідомив наскільки це важлива справа. Можливо, він натхненний виходом альбому «5 хвилин» гурту «Без Обмежень», який він продюсував.  Артур помітно жвавіше взявся до роботи, а він ключова фігура в цьому процесі», - розповів фронтмен групи «Тартак» Олександр Положинський в ефірі українського чарту #Селекція на «Джем ФМ».

   Уже записані дуети з Арсеном Мірзояном, Віталієм Кириченком («Нумер 482»), Тонею Матвієнко, Аллою Мартинюк, Павлом Вареницею (Epolets).

   Тим часом у Луцьку саундпродюсер Роман Сорока працює над альбомом сольних пісень «Тартака», реліз якого планується восени.  

   30 березня «Тартак» розпочав концертний тур «Історія триває», під час якого святкуватиме своє двадцятиріччя.

   14 квітня в українському чарті #Селекція пісня «Почуй мене» групи «Тартак» займала 16 місце. Результати чарту формуються 50/50 на основі опитування музичних експертів та онлайн-голосування слухачів на порталі radioclub.ua 

   Читайте также