СТОЛИЧНИЙ КЛУБ SENTRUM ЗАКРИВАЄТЬСЯ

   Київський концерт-хол Sentrum закривається з 1 січня...

   23 грудня арт-директор київського клубу Sentrum, Євген Кібець, сповістив на своїй сторінці у Фейсбук про його закриття: "SENTRUM To be continued.... someday"

   За інформацією з офіційної сторінки Sentrum, причиною стало закриття приміщення по вулиці Шота Руставелі, 11 на реконструкцію під офіси. "Власникам клубу не залишається нічого іншого крім пошуку нової локації", - повідомляє Музмапа. В коментарях під постом прихильники Sentrum висловили сподівання щодо його якнайшвидшого відкриття в новому місці, а директор клубу, Любомир Васильєв, написав, що наразі якраз відбувається дискусія, чи залишати майбутній локації назву Sentrum.

   За чотири роки існування в клубі пройшло понад 300 концертів, з яких біля 50-ти були вперше в Києві. Вперше Sentrum було відкрито навесні 2014 року. Ідея створення клубу належить Євгенові Гудзю, вокалісту Gogol Bordello. Музикант приймав також безпосередню участь у реалізації цієї ідеї. Одночасно з концертною площадкою в тій же локації було відкрито бар Gogol BARdello. Проте через 7 місяців власники були змушені покинути приміщення і бар було закрито назавжди. Друге відкриття Sentrum (в його поточній локації на вулиці Шота Руставелі, 11) відбулось у лютому 2015 року. Директором клубу є Любомир Васильєв, арт-директором — Євген Кібець