СПЕКОТНА ПРЕМ'ЄРА: TARABAROVA ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВУ ПІСНЮ «МАНІФЕСТ» ТА КЛІП НА НЕЇ

   Шалені танці щастя, рекордна кількість світла та спецефектів: сьогодні в ефірі Наше Радіо відбулась сонячна прем’єра від TARABAROVA!

   Маніфест світлої сторони музики – TARABAROVA презентувала відеокліп на однойменний сингл «Маніфест».

   Декілька днів тому найсвітліша співачка України розсекретила назву нової пісні, яка увійде у третій студійний альбом, а сьогодні презентувала відеороботу на трек. Понад 40 чоловік балету, відомі фрістайлери, акробати та юні майстри зі стрибків на скакалці, рекордна кількість світла та виняткові спецефекти, унікальні танцювальні постановки. Динамічні яскраві кадри, шалені рухи і безліч різноманітних талантів – саме так артистка разом із режисерами Manifest Production візуалізувала свою пісню-меседж. Наймасштабніша відеоробота TARABAROVA – маніфест, заклик мільйонів людей вірити в себе, не боятися змінювати своє життя, втілюючи мрії, і обов'язково бути щасливим.

   Найбільш масштабний кліп виявився одночасно і найскладнішим. Підготовка до зйомок відео відбувалася протягом двох місяців, а монтаж одного лише освітлення зайняв декілька днів. Знімати довелося у найпрохолодніший день весни за температури -10°С. Проте, за словами співачки, незважаючи на 30-годинний знімальний процес і скажений холод, ритми пісні заряджали усіх, а на майданчику панувала піднесена атмосфера.

    «Це було неймовірно! Складно... Дуже складно. Але, переглядаючи ідеальні кадри нового відео, розумію – воно того варте!» – коментує артистка.