МІНІ-ФІЛЬМ ВІД БУМБОКС

   12 квітня, гурт Бумбокс презентував вісімнадцятихвилинний фільм про Валентина Матіюка, який також відомий як діджей Валік. Короткометражка називається «Скрейчово».

   У ньому Валентин Матіюк розповідає про створення платівок "Голий Король" та "Люди", пояснюючи що, навіщо і як він семплив та використовував при роботі над альбомами. 

   «Ми зняли 18-хвилинний фільм, який розповідає про роль діджея  в групі. Мета зйомки — просвітницька, я хотів щоб люди дізналися про те, що діджеї можуть не тільки включати музику й махати руками, а ще й грати на вертушках, як на музичному інструменті», — розповів діджей Валік.

   Стас Гуренко - режисер фільму. За його словами, «У мене, як і у багатьох любителів музики, професія діджея викликала лише одне питання: «Що це за чорна магія?!» Нарешті, завдяки цій зйомці, впали завіси таємниці і приховане стало явним. Я тепер і сам відчуваю себе трохи діджеєм. Взагалі, завжди цікаво робити фільми, які дозволяють побачити що  “за лаштунками» оточуючого нас світу. Ви не уявляєте, який обсяг роботи потрібно виконати, наприклад, заради одного єдиного звуку в пісні».

   У квітні гурт Бумбокс продовжать тур «Голий Король», у рамках якого відвідають Тернопіль, Кам’янець та Краматорськ. Найближчі концерти команди у Києві пройдуть 20 та 21 квітня, на яких вони зіграють перші три альбоми.