КУДИ ПІТИ НА ВИХІДНИХ: КРАЩІ ПОДІЇ З 13 ЛИПНЯ ПО 15 ЛИПНЯ

   Цими вихідними на вас чекають: Hedonism Festival 2018, стендап-уїкенд на ВДНГ, нічний карнавал Santa Muerte Carnival, Оркестрове шоу «Cinematic Symphony» та екскурсія в Будинок барона.

    

   Hedonism Festival 2018

   13-14 липня, 18:00

   Південний Берег Києва, Труханів острів

   Вартість: 150 - 1200 грн

   Детальніше

    

   Третій рік поспіль на Трухановому острові проходить найатмосферніший літній фестиваль Києва – Hedonism Festival. Цього разу на березі Дніпра лунатиме музика німецького музиканта David August, британського діджея Lapalux та найактуальніших  нині представників української сучасної музики – Alina Pash, Hidden Elemеnt, Aero Benin, Very The Jerry, banned society, Katro Zauber и The Dølph Lundgren.

    

   Santa Muerte Carnival

   13-15 липня, 16:00

   «Арт-завод Платформа», вул. Біломорська, 1

   Вартість: 150 грн

   Квитки

    

   Мексиканське свято посеред «Арт-заводу Платформа» – з 13 по 15 липня вперше в Києві пройде тематичний нічний карнавал Santa Muerte Carnival.

   Присвячений він дню мертвих, який мексиканці називають Dia de los Muertos. Саме у цей день міські цвинтарі прикрашають квітами, а на центральних площах влаштовують вуличні концерти – все для того, щоб весело та гучно зустріти душі померлих родичів. Під час Santa Muerte Carnival у вас теж не знайдеться часу для смутку. Команда Ulichnaya Eda обіцяє познайомити всіх з традиціями релігійного свята, тож немає сумніву, що на гостей чекають мексиканська їжа, п'янкі коктейлі й танцювальна музика!

    

   Стендап-уїкенд на ВДНГ

   15-16 червня, 19:00

   ВДНГ, відкритий бар біля саду гамаків

   Вартість: 200 - 250 грн

   Квитки

    

   Куди бігти посеред липня, коли відпустка ще не скоро, чи взагалі закінчилась? Коли так хочеться хоча б на трохи забути про роботу та інші важливі справи? Звичайно ж, на ВДНГ! Окрім сімейних розваг, десь за садом біля іподрому схован оазис з кальян-баром та пуфами, де час від часу проходять популярні нині стендап шоу просто неба.

   Переможці найвідоміших юмор-шоу та просто ті, хто не бояться відверто ділитися факапами свого особистого життя, розсмішать вас до болю в животі.

    

   Оркестрове шоу Cinematic Symphony

   15 червня, 19:30

   Планетарій, вул. Велика Васильківська, 57/3

   Вартість: 200 - 400 грн

   Квитки

    

   Після декількох вдалих виступів оркестр Eclectic Sound Orchestra повертаются до Планетарію з аудіо-візуальним шоу Cinematic Symphony.

   Eclectic Sound Orchestra – молодий, але дуже амбіційний оркестр, який швидко набирає популярність в Європі. Завдяки своїй різножанровості, музиканти вдало поєднують твори Баха, Моцарта з сучасними шедеврами кінокомпозицій Ціммера та Вільямса. 

    

   Екскурсія в Будинок барона

   15 липня, 10:30/15:00

   Станція метро «Золоті Ворота», вул. Володимирська, 40А

   Вартість: 150 грн

   Квитки

    

   Будинок Барона на Ярославому Валу було збудовано в 1897 році. За увесь час у стінках легендарної будівлі оселилося багато історій і таємниць.

   15 липня, під час екскурсії, ви зможете побачити будинок зсередини – оцінити неймовірне планування будинку, ліпнини. А ще: піднятися на башточку замку та дізнатися, які повір'я ходять навколо будинку Барона уже більше століття.