HYUNDAI MOTOR НА CES-2018: ВОДНЕВИЙ КРОСОВЕР NEXO ТА ІНШІ НОВИНКИ

   На Виставці споживчої електроніки CES-2018, що відкрилася вчора, 8 січня, в Лас-Вегасі компанія Hyundai Motor продемонструвала свої останні досягнення в сфері мобільності.

   Публіці було представлено новий кросовер NEXO, а також інноваційний комплекс систем допомоги водієві ADAS, який включає в себе функцію автономної парковки та асистент супроводу в смузі руху.

   При створенні стилістики моделі NEXO дизайнери Hyundai надихалися природою, а саме - водою, яка є єдиним викидом автомобіля.

   У порівнянні з попередником, Tucson/ix35 FCEV, кросовер NEXO виріс в габаритах: довжина його кузова становить 4 671 мм, ширина - 1 859 мм, висота - 1 630 мм, а колісна база 2 790 мм.

   Конструктори розмістили три ємності для водню під підлогою в задній частині кузова, а полімерній літій-іонній батареї автомобіля знайшлося місце в багажнику.

   Гібридна силова установка кросовера розвиває потужність в 163 к.с., при цьому розгін від 0 до 100 км/год складає 9.5 секунд.

   Застосування інноваційних технологій дозволило збільшити запас ходу NEXO в порівнянні з Tucson/ix35 FCEV на 169 км - до 595 км. Заправка кросовера воднем займає всього 5 хвилин.

   Hyundai NEXO став першим автомобілем компанії, на якому дебютував новий комплекс систем допомоги водієві ADAS.

   Серед них - система виявлення об'єктів в «сліпих» зонах BlindSpot View Monitor, яка завдяки встановленим з боків кузова кросовера ширококутним камерам передає на центральну консоль потокове зображення, допомагаючи водіям безпечно перебудовуватися зі смуги в смугу в будь-якому напрямку.

   Ще одна корисна функція - асистент супроводу в смузі руху Lane Following Assist, яка допомагає утримувати автомобіль у центрі смуги на швидкості до 145 км/год.

   Крім цього, Hyundai NEXO отримав систему автономної парковки Remote Smart Parking Assist, яка дозволяє припаркувати або вивести автомобіль з паркінгу дистанційно, без участі водія - для цього йому потрібно лише натиснути на кнопку на брелоку.

   Продажі кросовера NEXO почнуться в першій половині 2018 року.