FORD І GOOGLE СТВОРИЛИ ДОДАТОК, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ ПЕРЕЖИТИ ВІРТУАЛЬНЕ ДТП

   Страх пропустити щось цікаве — фактор FOMO — наражає юних водіїв на небезпеку. За останніми даними в Європі на дорогах гине понад 3600 молодих людей щороку, дві третини з них — водії. Прагнення залишатися на зв’язку з друзями є причиною того, що молоді люди особливо схильні до потенційно фатальних відволікань на соціальні мережі, селфі та повідомлення.

   Для того щоб звернути увагу на небезпеку, компанія Ford, у співпраці з титулованою студією віртуальної реальності (ВР) Happy Finish і Google, запустила ВР-застосунок Ford Reality Check, за допомогою якого можна пережити потенційно небезпечні ситуації, спричинені неуважністю під час водіння.

   За допомогою програми Ford Reality Check на базі ВР-платформи Google Daydream VR ви побуваєте в ролі водія, який постійно відволікається, збираючи друзів дорогою на вечірку. Повідомлення, телефонні дзвінки й пасажири — всі змагаються за його увагу та стають причиною помилок. Останнє відвертання уваги веде до фатальних наслідків. Під час початкового тестування 90% тих, хто користувався застосунком заявили, що після пережитого досвіду вони змінять свою поведінку.

   Зазначимо, що програма Ford Reality Check буде демонструватися під час заходів у межах Ford Driving Skills for Life по всій Європі і, як очікується, пізніше стане доступною в магазині Google Play.

   Читайте также