ДИНАМО ПЕРЕМОГЛО ШАХТАР

Вчора, 14 квітня в Харкові відбувся центральний матч 27-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Шахтар" програв "Динамо" з рахунком 0:1, пише iSport.

Рахунок був відкритий на 32-й хвилині. Шепелев скористався помилкою Хочолави, перехопив м'яч і четвертим ударом вразив ворота П’ятова.

"Гірники" відповіли ударом Марлоса, однак столичний клуб врятував каркас воріт.

У другому таймі матчу практично нічого не змінилося. Господарі намагалися атакувати, динамівці оборонялися.

У підсумку, Динамо обіграло Шахтар, що після поєдинку визнав і наставник "оранжево-чорних" Паулу Фонсека.

Також кияни скоротили відставання до трьох очок та відновили інтригу в національній першості.

"Шахтар" - "Динамо" - 0:1.
Голи: Шепєлєв, 32.

"Шахтар": П'ятов, Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко (Дентіньо, 70), Фред, Марлос (Кайоде, 83), Алан Патрік (Коваленко, 83), Тайсон, Феррейра.

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Піваріч, Циганков, Шепелев, Буяльський (Ротань, 60), Вербич, Гармаш (Мораес, 82), Бесєдін (Мбокані, 65).

Попередження: Гармаш, Вербич, Шабанов, Мбокані - Феррейра, Ракицький, Хочолава, Тайсон.

Вилучення: Тайсон, 90+4.