А-95,6 ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

   ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ
   «
   А-95,6» на Джем FM

    

   1. Загальні положення

   1.1. Організатором Акції «А-95,6» (надалі — Акція) є радіостанція Джем FM (ТРК "Золоті Ворота").

   Місце знаходження (юридична адреса):

   04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 104а

   Мета Акції – збільшення слухацької аудиторії радіостанції Джем FM, підтримка позитивного іміджу радіостанції.

    

   2. Участь в Акції

   2.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні  дієздатні фізичні особи - громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років та яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків, які в Період проведення Акції виконали умови цих Правил (надалі «Учасник Акції»).

   2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організатора та Виконавця Акції, а також їх близькі родичі (чоловік, дружина, діти, брати, сестри, батьки).

   2.3. Учасник, який став переможцем акції не може, впродовж її проведення, брати в ній участь.

    

   3. Тривалість Акції

   Перший етап:
   3.1. Період проведення Акції: у будні з 12.02.18 по 16.03.18 включно (окрім державного вихідного – 8 березня)

   3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції «Джем FM» чотири рази на день.

    

   Другий етап:

   3.3. Період проведення Акції: у будні з 02.04.18 р. до тих пір, доки не буде розіграно увесь призовий фонд.

   3.4. Акція проводиться в ефірі радіостанції «Джем FM» чотири рази на день.

    

   4. Умови Акції                                 

   Перший етап:
   4.1. В ефірі Джем FM, в довільний час звучать питання з трьома варіантами відповіді. Щодня звучить чотири питання. Слухач повинен відправити свій варіант вірної відповіді в смс на номер 7610, перше слово вказати «фан» та своє ім’я. 

   4.2. Хто перший прислав вірну відповідь, той і стає переможцем. Його ім’я оголошується в ефірі впродовж часу після того, як питання було задано. Кожному переможцю дістається подарунок акції – сертифікат на 10 л бензину.

    

   Другий етап:

   4.3. Для участі у акції треба слухати ефір Джем FM. Щойно почув спеціальний сигнал акції треба додзвонитися до студії за номером 377 55 90.

   4.4. Учасник повинен назвати останні три пісні, що звучали перед початком розіграшу на Джем FM. Якщо він виконав завдання, то йому дістається сертифікат на 10 л бензину.

   4.5. Якщо учасник не виконав завдання, то ці 10 л переходять до наступного розіграшу і вже буде розігруватися 20 л палива, і так далі (за принципом джек-поту).

   5. Подарунок Акції 

   5.1. Загальний призовий фонд – 2 000 літрів бензину.

   5.2. Подарунок акції (сертифікат на виграний бензин) можна забрати з моменту виграшу протягом 30 календарних днів за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська,104а у будні з 10:00 до 18:00. Для отримання Подарунку Учасник зобов'язаний надати копію свого паспорту та ідентифікаційного коду.

   5.4. Якщо Подарунок не був забраний у вказаний термін, то радіостанція вважає, що переможець відмовився від отримання Подарунку Акції, та залишає за собою право не віддавати його йому у подальшому.

    

   6. Переможці Акції:

   6.1. Ім’я Переможця Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «Джем FM» під час проведення розіграшу. Рішення про Переможця Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.  

   6.2. Переможці Акції  не можуть передати право на отримання подарунку іншими особам.

   6.3. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

    

   7. Особливі умови

   7.1. Особи, які стали переможцями будь-яких акцій на радіостанціях Джем FМ, Авторадіо, Наше Радіо, Ретро ФМ, Радіо П’ятниця, NRJ та виграли подарунки, впродовж наступних 30 днів не мають права брати участь в акціях цих радіостанцій.

   7.2. Забороняється участь в акції з використанням ліній зв’язку, що дозволяють здійснювати дзвінки одночасно кількома абонентами з одного телефонного номера. Якщо після оголошення переможця буде виявлено, що з номера з якого він телефонував одночасно надходили інші дзвінки, такому переможцю буде відмовлено у видачі подарунку.

   7.3. Переможець може отримати подарунок лише особисто. При отриманні Подарунку переможець зобов’язаний пред’явити оригінал паспорту.

   7.4. У разі, якщо в Організатора виникнуть сумніви щодо особистої участі особи переможця у акції, Організатор має право звірити голос особи переможця, що прибула для отримання подарунку з голосом особи, яка брала участь в акції, якщо акція проводилася в прямому ефірі. У разі, якщо голоси не співпадають, або особа, що звернулася відмовляється від процедури звіряння голосів, такій особі буде відмовлено в отриманні подарунку.

   7.5. Організатор має право відмовити у отриманні Подарунку Акції, якщо дані, повідомлені  особою безпосередньо під час проведення акції, не співпадають з даними особи, яка звернулася за отриманням подарунку. Такими даними є прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону і місце проживання.

   7.6. Організатор має право відмовити особі в отриманні подарунку, якщо така особа в минулому, протягом останніх трьох років, порушувала правила, визначені в даному розділі при проведенні акцій і конкурсів на радіостанціях Джем FМ, Авторадіо, Наше Радіо, Ретро ФМ, Радіо П’ятниця, NRJ.

   7.7. Одна й та сама особа не може отримати більше одного подарунку Акції.

    

   8. Інші умови.

   8.1  У разі, якщо внаслідок порушення Учасником Акції  вимог розділів 2 та 7 цих Правил він/вона вважаються такими, що втратили право на отримання Подарунку Акції,  такий Подарунок Акції може, відповідно до рішення Організатора, бути перенесений на наступний ефір або ж не бути виданим нікому взагалі.

   8.2. Беручи участь у Акції, Учасник розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані Учасника можуть оброблятися Організатором з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні активності Організаторів, а також на інші цілі, визначені даними Правилами. Приймаючи умови даних Правил, Учасник Акції тим самим надає згоду на таку обробку персональних даних з метою вільного поширення і використання Організаторами доки не мине потреба, в тому числі оголошення даних Переможця в ефірі радіостанції «Джем FМ» та на Сайті. Згода вважається наданою з моменту надання персональних даних.

   8.3.  У разі виявлення будь-яких помилок, неправильного розуміння, тлумачення або будь-якої іншої спірної ситуації,що стосуються в цілому Акції, або будь-якої його частини та / або цих Правил, рішення Організатора Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

   8.4.  Офіційна версія цих Правил публікується на Сайті Джем FМ:

   radioclub.ua/radio/jamfm

   8.5. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті radioclub.ua/radio/jamfm

    

   Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном  Організатора (044) 377 55 98.